مقالات 

The Establishment of company
فن‌آوری بیومتریک تشخیص چهره

1400، 7 شهریور، 09:10

 بیومتریک از منحصربه‌فرد‌ترین رفتار‌ها و ویژگی‌های جسمی ما به‌عنوان شناسه‌های دیجیتالی استفاده می‌کند که کامپیوتر‌ها و نرم‌افزار‌ها می‌توانند آنها را برای اپلیکیشن‌های مرتبط به هویت، تفسیر و استفاده کنند. همچنین می‌توان آنها را در شناسایی یک فرد در یک پایگاه دادۀ بیومتریک یا در تأیید صحت هویت ادعا شده به‌کار برد. 

بیشتر بدانید


Break the DVG technology
 فناوری پرداخت با موبایل

1397,خرداد ۱۸

از جمله سیستم های پرداخت با موبایل میتوان استفاده از تکنولوژی QR code و NFC نام برد. این نوشتار به بررسی این دو تکنولوژی کاربردی در کشور چین پرداخته و مراحل رشد و میزان مقبولیت آنها در میان مردم این کشور، برای استفاده از پرداخت کرایه در سیستم حمل و نقل عمومی را به اختصار بررسی می کند.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors
استفاده از فناوری بیومتریک در فرودگاه ها

1398,خرداد 26

صنعت هوایی با به کار گیری روشهای بیومتریک، فرایندهای مربوط به سفرهای هوایی مانند صف های طولانی مهاجران و یا گیت های ورودی را تسریع می بخشد و همچنین فناوری بیومتریک نقش به سزایی جهت کاهش جعل مدارکی چون پاسپورت را دارد. به کارگیری فناوری بیومتریک به دلیل آن که کاربران متفاوتی از نواحی و کشورهای مختلف دارد کار ساده ای نیست. یکپارچگی اطلاعات برای احراز هویت در کشورهای مختلف نیاز به یک سیستم و ساختار قوی دارد.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors
چه سیستم حضور غیابی را انتخاب کنیم؟  

ویرایش شده در مهر 1402

مدل های متفاوت دستگاه ها و نرم افزارهای حضور و غیاب اغلب باعث گمراهی کسانی است که قصد خرید دارند می شود و آنها را با چالش رو به رو می کند.

مقاله راهنمای انتخاب سامانه حضور و غیاب مناسب به شما کمک می کند که بر اساس کسب و کارتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

مطالعه مقاله

The Establishment of company
فناوری بیومتریک به تنهایی یک اکسیر نیست(2) 

1397,خرداد ۱۱

 زمانی که حساب بانکی شما خالی می شود یا توسط کارت بانکی تان خریدی انجام می گیرد که شما از آن اطلاعی ندارید، احساس ناامنی نسبت به سیستم های احراز هویت می کنید. در این مقاله ما این موضوع را به چالش می کشیم که آیا میتوان به سیستم های بیومتریک اعتماد کرد؟ آیا راه حلی برای پیشگیری از این اتفاقات ناگوار وجود دارد؟                              

بیشتر بدانید
Break the DVG technology
  فناوری بیومتریک به تنهایی یک اکسیر نیست 

1397,خرداد ۱۸

با گسترش سیستم های بیومتریک و استفاده روز افزون سازمانها از این فناوری ها در سراسر دنیا، این نیاز را احساس کردیم تا کمی بیشتر درباره خطرات احتمالی که این فناوری را تهدید می کند، بدانیم. این مقاله در دو بخش ارائه می شود. در بخش اول به بررسی انواع فناوریهای مورد استفاده در بیومتریک مانند اثر انگشت، تشخیص چهره و... همچنین امکان دستکاری اطلاعات آن پرداخته ایم و در بخش دوم مقاله، روش های پیشگیری از این خطرات را بررسی می کنیم. یادمان باشد، امکان نفوذ در هر تکنولوژی وجود دارد و فقط باید راههای نفوذ به آن بسته شود.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors

امنیت ساختمان شما چگونه کنترل می شود؟

1398,تیر 12

سیستم های کنترل دسترسی در ایجاد امنیت نقش مهمی را بر عهده دارند. یکی از موارد استفاده از این سیستم ها در داخل ساختمانها و منازل و همچنین گاو صندوق ها می باشد. در این سیستم ها با زدن رمز یا نشان دادن اثر انگشت یا چهره، شناسایی هویت فرد انجام می شود و دسترسی به منبع آزاد می شود. شرکت دنیای پردازش در زمینه تولید سیستم های کنترل دسترسی از سال 76 پیشتاز بوده است.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors
بهترین جایگزین رمز های عبور چیست ؟  

1397,خرداد ۳۱

رمز های عبور شرط ضروری انجام خدمات آنلاین در محیطی امن است. حتی زمانیکه یک تراکنش نیاز به قابلیت تایید دو مرحله ای دارد تضمینی نیست که سارقین یا هکرها به اطلاعات شما دسترسی پیدا نکنند. به دلیل عدم امنیت رمزهای عبور، کاربران، گرایش به سیستم بیومتریک دارند.تامین امنیت از طریق سیستم بیومتریک، نسبت به رمزعبور و قابلیت تایید دومرحله ای پیچیده تر است. اگرچه ممکن است فرد غیرمجاز بتواند در دستگاه بخصوصی به اثرانگشت شست یا صدای شخص، دسترسی یابد اما اگر برنامه ای برای ورود، همزمان نیاز به اثر انگشت ، اسکن شبکیه، و امضای تشخیص صدا داشته باشد برای فرد غیرمجاز غیر ممکن است که دوباره در چند ثانیه بتواند آن را کپی کند و وارد برنامه ای شود.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors
نوآوری و قابلیت های فناوری بیومتریک

1398,خرداد18

واژه ی بیومتریک، به معنای اندازه گیری و محاسبات مشخصات بدن انسان است. از جمله کاربردهای متفاوت بیومتریک در زندگی فرد، می توان امنیت، خدمات مالی و رفتار سنجی را نام برد. فناوری هایی از قبیل شناسایی فرد از طریق بو و عرق شخص، اندازه گیری ضربان قلب و بسیاری نوآوری های دیگر بزودی وارد دنیای بیومتریک می شود. روزی فرا می رسد که فناوری بیومتریک جایگزین تمام سیستم های امنیتی می گردد.

بیشتر بدانید

One of the best DNN vendors
سیستم تشخیص چهره ی بیومتریک چگونه کار می کند؟

1398,خرداد 11

Reader تشخیص چهره بیومتریک، نقاط خاص و گره های روی صورت، از جمله ساختار استخوانی جمجمه را شناسایی و سپس این داده ها را همراه با هویت آن شخص ذخیره می کند. این سیستم فرآیند مهمی دارد که باید در ابتدا اجرا شود تا این اطمینان حاصل شود، در هنگام شناسایی گروهی افراد، تمام داده ها به یک سیستم وارد می شود و به راحتی در دسترس قرار می گیرد تا تست های تشخیص چهره انجام گیرد. اطلاعات در حین ذخیره، رمزنگاری می شود تا به راحتی بدان نفوذ نشود.

بیشتر بدانید

درباره ما

دنیای پردازش با هدف طراحی و تولید سیستم های
الکترونیکی و کامپیوتری در سال 1368 فعالیت خود را آغاز نمود.
امروز شرکت مفتخر است با به خدمت گرفتن 125 نفر کارشناس
و تکنسین در تهران و 26 نمایندگی مستقل در سراسر کشور در خدمت هزاران سازمان، اداره و کارخانه است.

تماس با ما

تهران، امیر آباد، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، نبش خیابان چهاردهم،شماره 1941
کد پستی: 1439744411
تلفن: 84288 - 021
فکس: 88632587 - 021

info@processingworld.com
sales@processingworld.com