اسامی قبول شدگان تیر 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
آرد آریا کارد
اکبر شجاع
pwkara683
17
تارا ذوب
فائزه بکان
pwkara5003
16
تارا ذوب
مهناز افشار
pwkara5003
16
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
سیده زهرا نصیری
pwkara5003
18
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
مریم روحی
pwkara5003
18
دینو موتور
نغمه قنبری
pwkara5003
17
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
مریم پروری
pwkara5003
19
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
مهتاب مهرپویا
pwkara5003
17
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
نیلوفر زارع
pwkara5003
19
نوآوران سبک زندگی خلاق
صفا کریمیان
pwkara5003
15
هوایار کنترل پیشرو
سمیه پورالهوردی
pwkara5003
17
اسامی قبول شدگان مرداد 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
  آرد آریا کارد
اکبر شجاع
PWKara683
17
تاراذوب
فائزه بکان
PWKara5003
16
تاراذوب
مهناز افشار
PWKara5003
16
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
سیده زهرا نصیری
PWKara5003
18
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
مریحم روحی
PWKara5003
18
دینو موتور
نغمه قنبری
PWKara5003
17
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
مریم پروری
PWKara5003
19
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
مهتاب مهرپویا
PWKara5003
17
مؤسسه جنگلها و مراتع کشور
نیلوفر زارع
PWKara5003
19
نوآوران سبک زندگی خلاق
صفا کریمیان
PWKara5003
15
هوایار کنترل پیشرو
سمیه پور الهویردی
PWKara5003
17
اسامی قبول شدگان شهریور 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
حلوای عقاب
مژگان رازانی
PWKara5006
20
حلوای عقاب
ساناز معصومی
PWKara5006
20
حلوای عقاب
سامان دوانی
PWKara5006
19
فولاد صبح پارسیان
حسین علیزاده ثابت
PWKara5006
16
مؤسسه فراگستر پارس
حمید قندی
PWKara5006
19
  گروه صنعتی آمیکو
صنم خاکپور ملکی
PWKara686
16
پیشگامان خوراک تابان
مرتضی محمدی پشت ساری
PWKara686
16.5
پیشگامان خوراک تابان
محمد جواد رستگار راشه
PWKara686
17.5
لنت ترمز ایران
حمیده پاکدامن ساران
PWKara686
20
وینو پلاستیک
فیروزه فروزنده فر
PWKara686
19.5
دهلر ایرانیان
  فرشاد حسینی
pwkara5007
16.5
آزادراه زنجان تبریز
  سعید زارع پیله شاهی
pwkara5007
16
آزادراه زنجان تبریز
  شهروز علی زاده
pwkara5007
16.5
هوشمند اول بهشتی
  احسان اله غلامی
pwkara5007
16.5
فولاد کاویان
  علی سید جلالی
pwkara5007
20
 فولاد کاویان
  مهدی زاهدی
pwkara5007
16
اسامی قبول شدگان مهر 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
ایران آوندفر
بیتا رستمی
pwkara687
19
ایران آوندفر
عباس شاهورانی
pwkara687
19
سروش آوران رامش و بهراد
هدیه خانلرخانی
pwkara687
17
میم دارو
الهام رمضانپور رحیم بیگلو
pwkara687
16
مرکز تجاری چهارستون زعفرانیه
غزاله دائی تهرانسرایی
pwkara5008
18
فولاد کاویان
صفر جرایه
pwkara5008
19
فولاد کاویان
ناصر سواری
pwkara5008
19
فولاد کاویان
سجاد مزرعه
pwkara5008
20
آذین اپارت ایده گستر
شعبان صفایی مقدم
pwkara5008
17.5
پترو تار فرا ساحل
رضوان نیک بین
pwkara688
20
رویا طرح داخلی
الهام رضایی
pwkara688
16.5
رویا طرح داخلی
احمد پاسیانی
pwkara688
15.5
زیست دارو دانش
مهری گودینی
pwkara688
19
اتصالات کاوه گستر
معصومه صفری
pwkara688
17
دنیای تجارت زیبا
پریا کریمی
pwkara688
18
عطرینه سازیبا
بهاره شاپوری
pwkara688
19
سیمان نهاوند
فرهاد علی بخشی
pwkara688
16.5
کارخانه زمزم
محمود صادقی پور
pwkara5009
17
کارخانه زمزم
سارا کمالی
pwkara5009
16
کارخانه زمزم
مومنعلی پیری
pwkara5009
18
مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر
معصومه علی وسطی
pwkara5009
15
آرتاویل تایر
مژگان فرخی
pwkara5009
17
آرتاویل تایر
پیام نور بخش
pwkara5009
17
مرکز تجاری اوپال
مژگان مقیم امانی
pwkara5009
15.5
مرکز تجاری اوپال
آریا گوهربار
pwkara5009
16
توفیق دارو
هاجر نصیری
pwkara5009
18
توفیق دارو
ایمان الهایی
pwkara5009
18
الیاف
سمیه کرمی
pwkara689
18
محیا دارو
احمد دین محمدی
pwkara689
20
محسن احمدی
تهمینه طهماسبی
pwkara689
19.5
محسن احمدی
دانیال کیا
pwkara689
19
ونوس شیشه
افسانه نوری فرصت
pwkara689
20
الیاف
رضا حسنی
pwkara689
19
مهندسی ارتباط پیشرو فن پویا پارسیان
معصومه کاظمی
pwkara689
19
اسامی قبول شدگان آبان 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سرمایه گذاری صدر تامین
امیر حسین حق جو
pwkara5010
20
فنی مهندسی ایرسا بهسازان کاسپین
امیر علی نوریان
pwkara690
15
افرا تاب
فاطمه آقا جانی
pwkara690
16
همراه کوشا کیش
سپیده رضازاده
pwkara690
20
پویا فوم قایم خزر
ساناز صادقی
pwkara5011
15.5
کربن سیمرغ
مهدی فرنگی
pwkara5011
20
کربن سیمرغ
محبوبه علوی
pwkara5011
20
کربن سیمرغ
داود حسامپور
pwkara5011
20
مهندسی فن آورگستر صنعت الکترونیک ایرانیان
نگین غفاری حساب
pwkara5011
20
مهندسی فن آورگستر صنعت الکترونیک ایرانیان
بهارک بنایی
pwkara5011
20
نقش الماس کاسپین
مرضیه برخورداری
pwkara5011
20
صنایع شیر ایران
علی اصغر آزادی
pwkara5011
15
مهندسی فن آور گستر صنعت الکترونیک ایرانیان
آمنه آمین
pwkara5011
20
پاک چوب خوزستان
عاطفه بیدادوند
pwkara691
20
عاطفه بیدادوند
pwkara691
20
تهیه غذای فارسی
محمد رضا سوداگری
pwkara691
15
صنایع فولاد حلب چی
مریم فرجی
pwkara691
19
پایون توزیع کالا
ماریه قادری
pwkara691
15
مهندسی برق و الکترونیک کرمان تابلو
نفیسه کاویانی فرد
pwkara691
20
پخش عقاب
سید هراله حسینی
pwkara691
20
پخش عقاب
علیرضا حسینی نقوی
pwkara691
20
کودیس خوراک پارس
حامد مخلصیان
pwkara691
20
اسامی قبول شدگان آذر 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
بیمارستان فیاض بخش
علی آیین پرست
pwkara5012
15
بیمارستان فیاض بخش
بهاره ابراهیمی
pwkara5012
15
بیمارستان فیاض بخش
صدیف  روحی زاد
pwkara5012
15
آزاد تجارت پارس پرنیان
سعیده یوسف زاده عادلی
pwkara5012
19
گسترش صنایع قائن
رضا آسایی
pwkara5012
16
گسترش صنایع قائن
حسین قربانی
pwkara5012
16
داروسازی رامو فارمین
یداله جعفرنیا
pwkara692
16.5
کالسیمین
  لیلا حسینیان
pwkara692
16.5
  همراه  کوشا کیش
  زهرا سوری
pwkara692
18
  دشت مرغاب _  یک و یک
  سعیده غیاثی محجوب
  pwkara692
  20
  دشت مرغاب _  یک و یک
  الهام ایرانی
  pwkara692
19
  مدیریت الکترونیک امن کاشف
  لیدا ملک پور
  pwkara692
  17.5
  آرد آریا کار
  امیر حسین بازدار
  pwkara692
  15
  فکور
  پریا جاویدان
  pwkara692
17
  بیمارستان مادران
  سید عرفان کفایی نژاد
  pwkara5013
  15.5
  بیمارستان مادران
  حمید ه شاهسون
  pwkara5013
  15.5
  سروش ثامن
  نگار یعقوبی
  pwkara5013
  17
  نمایندگی یزد
  خانم محمودی
  pwkara5013
  20
  نمایندگی یزد
  آقای شاطری
  pwkara5013
20
  ایران فارمیس
  پریا کریمی
  pwkara5013
  20
  مهندسی فن آور گستر صنعت الکترونیک ایرانیان
  رزیتا زاهدی
  pwkara5013
  20
  مهندسی فن آور گستر صنعت الکترونیک ایرانیان
  کاوه نیکزاد
  pwkara5013
  20
  تامین کالای قائم
  فروغ بیات
  pwkara5013
  18.5
  تامین کالای قائم
  الهام خلج
  pwkara5013
  18.5
  صنعت پژوهان ماهان
  ملیحه محمودیان
  pwkara5013
  18
  احداث
  دانیال رحیم دباغ
  pwkara5013
  20
  احداث
  احسان نوروزی
  pwkara5013
  20
  حمل و نقل سمند ایرانیان
  سعیده یارمحمدی
  pwkara5013
  20
  حمل و نقل سمند ایرانیان
  مریم گل کوهی
  pwkara5013
  20
  کالا پخش ارمین آتیه
  زهره باقری
  pwkara5013
  18.5
  کالا پخش ارمین آتیه
  سیما صیادی
  pwkara5013
19.5
  کهان تاک پارت
  سمیه ترنجی
  pwkara5013
  20
 فن آوران نادین هوشمند
 الهام ساسانی
 pwkara693
 19
 فن آوران نادین هوشمند
 زهرا سلیمانی
 pwkara693
 19
 مدیریت امن الکترونیکی کاشف
 مهدی محسنی
 pwkara693
19
 پل فیروزه ایران
 محمد همراز
 pwkara693
15
 پل فیروزه ایران
 امید یعقوب پور
 pwkara693
15
 داروخانه جمالزاده
 پروانه خداپرست
 pwkara693
 18
داروخانه جمالزاده
مهسا باباپور
pwkara693
18
نام نیک
درنا همتی
pwkara693
19
اسامی قبول شدگان دی 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
 سرمایه گذاری نفت قشم
 حسن وطن پور
 pwkara5014
 15
 سرمایه گذاری نفت قشم
 سعید کمره ای
 pwkara5014
 15
 سنا چوب خاورمیانه
 احسان سهیلی
 pwkara5014
 18
 سنا چوب خاورمیانه
 احمد امین پروین
 pwkara5014
18
 پارس آب تدبیر
 هانیه اسماعیلی علیائی
 pwkara694
 16
 دیبا هوا دریا
 سپیده سادات نادمی
 pwkara694
15
 پلاستیک ماشین الوان
 ایمان بقائی سریزدی
 pwkara694
 15
 پلاستیک ماشین الوان
 شیوا باباری نوروزی
 pwkara694
 15
 تهیه غذای فارسی
 محمد رضا آثم
 pwkara694
15
 تولیدی بازرگانی نیلپر
 ندا یاوری
 pwkara694
 17
 روزنامه همشهری
 بهنام مصری
 pwkara694
 17
 روزنامه همشهری
 حسین جعفری
 pwkara694
 16
 رامو فارمین_داروسازی
 زهره چوبینی
 pwkara694
14
 پارس سرام
 امیر مهرابیان
 pwkara694
15
 پارس سرام
 فاطمه کارگر
 pwkara694
 16
 تامین سرمایه دماوند
 بهناز یزدان پرستی
pwkara694
 17
 همراه کوشای کیش
 سیمین کریمی
 pwkara694
18
 ایران فارمیس
 سمیرا خدمتی منفرد
 web5015
 19
 صنایع الکترونیکی زعیم
 محمد آب نیکی
 web5015
 17
 بنیاد نیک کاری دستهای مهربان
 سمانه استادی
 web5015
 18
 بنیاد نیک کاری دستهای مهربان
 مریم صفائی
 web5015
 18
الیت دارو
صالحی
web5015
15
الیت دارو
حمزه
web5015
15
پلاستیک ماشین الوان
ساناز صفری
web5015
18
پارس قنر
هدیه صادقی
pwkara695
18
پارس فنر
زهرا گوزلیان
pwkara695
19
سفیر آبی آرام
مائده عرفانی
pwkara695
15
سفیر آبی آرام
سجاد خاوری
pwkara695
17
مهندسی سازه صنعت بادبند
راضیه فضلی
pwkara695
17
دقیق تراش اصفهان
مرضیه صابری
pwkara695
20
شیمیایی رازی
سپیده معروفی
pwkara695
17
صنایع شیمیایی غفاری
زهره نعمتی
pwkara695
18
 
 
 
 
اسامی قبول شدگان بهمن 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
 پایون توزیع کالا
 ماریه قادری
 wbe5016
 15
 مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد
 مسعود حبیبی پناه
 wbe5016
 16
 سامانه ها ی دما نور انرژی سدنا
 فاطمه سیفی
 wbe5016
 15.5
 آنی پرداخت
 مینا فرهاد لو
 pwkara696
 19
 آنی پرداخت
 ریحانه ملک علائی
 pwkara696
 17
 صنایع کابل کرمان
 سعیده اسدی
 pwkara696
 16
 تک استیل پایا
 حمید پوراکبر
 pwkara696
 17
 قطارهای مسافرتی و باری جوپار
 کیانوش رئیسی گهروئی
 pwkara696
 16
 لابراتور داروسازی و بهداشتی شفا
 صدیقه جوکار
 pwkara696
 16
 شهرداری چهار دانگه
 مجتبی شعبانی
 pwkara696
 15
 جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید پزشکی
 نفیسه سجادی
 wbe5017
 15
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید پزشکی
محمد رضا دلیری جوپاری
wbe5017
15
عمران اطلس ایرانیان
جواد قاسمی
wbe5017
16
ابنیه فنی تهران
روشنک نظری
wbe5017
16
داروسازی پارس حیان
ساغر پورسلطانی
wbe5017
19
آریا شیمی سلفچگان
مانا نوری حاج بابا
wbe5017
18
پروزن
مهبد احمدی
wbe5017
15
پروزن
مهدی محبی
wbe5017
15
نوین گستر مشکات
نسرین شریف زارع
wbe5017
15
حریر پردیس شهریار
فهیمه قائد امینی هارونی
pwkara697
20
مجتمع صنایع لاستیک یزد
مهشید بهنیا
pwkara697
20
مجتمع صنایع لاستیک یزد
سپیده پورمهران
pwkara697
20
توزیع دارو پخش
زهرا سادات اعزازی
pwkara697
17
توزیع دارو پخش
مسعود رئیسی
pwkara697
17
ماشین سازی کیمیا صدر
مجید بالی چلندر
pwkara697
16
گشت و صنعت پرورش گل سرخ هشتگرد
مهرنوش حق نژاد
pwkara697
17
خبره پرداز پارس
لیلا شهابی
wbe5018
18
خبره پرداز پارس
شیوا جمالی
wbe5018
18
تیسا کیش
امیرحسین دمیرچی
wbe5018
15
مدیا تبلیغ گستر
مهسا مهرابی
wbe5018
17
مدیا تبلیغ گستر
آیدا صفری
wbe5018
17
تراکنش همراه
مسعود کرمی
wbe5018
17
یاس تجارت آسیا
محمدرضا بختیاری
wbe5018
18.5
 
 
 
 
اسامی قبول شدگان اسفند 99

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
مجید دهقان فرهمند
pwkara698
15
ساری پویا
مجتبی جودکی
pwkara698
15
ساری پویا
امیر جلالوند
pwkara698
15
تتا
سمیرا شعبان
pwkara698
20
تتا
زهرا قربانی شوکت
pwkara698
19
سپهر ابر آسیا 
فهیمه محبی آشتیانی
pwkara698
15
سامان سلامت پژوه
عذرا اخلاقی
pwkara698
18
آینده‌سازان فرتاک سپنتا
سوگند جغتایی
wbe5019
16
مهندسین صحیح بهشت 
عباس بخشی
wbe5019
16
فولاد ابزار دقیق مبتکران
سمانه مرادی
wbe5019
17/5
فولاد ابزار دقیق مبتکران
پریسا حمامی
wbe5019
18
آتین پارت‌افزار
سارا توکلی
wbe5019
17
توسعه بازرگانی بین‌الملل شهر
شیما پرشان
wbe5019
19
دبستان آتیه 
مژده جدلیا
wbe5019
17
دبستان آتیه 
هاله جعفرپور
wbe5019
16
تولید فیبر ایران
رضا باقی‌پور
wbe5019
18
فنرسازی زر
حسین زقر
wbe5019
15
شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان
سید محمد مدنی
wbe5019
18
نوین ایده فاخر ایرانیان
زهرا ابوجعفری
wbe5019
17
اکتشاف تولید پاسارگاد
ندا رحمانی آشتیانی
wbe5019
16
گروه صنایع فولاد پارسیان
محمد مخبری
wbe5019
18
پارت قلعه کاویان شرق
خدیجه احمدپور حاجلاری
wbe5019
18
پالایش میعانات گازی آدیش جنوبی
تارا حسینی
wbe5019
16
پالایش میعانات گازی آدیش جنوبی
مهسا هوشیاری
wbe5019
17
احیا منابع افق آینده
مهتاب آقالوئی
wbe5019
18
احیا منابع افق آینده
مسلم ابراهیم‌زاده
wbe5019
18
پارس تابلو
زهرا محمودی
pwkara699
15
پارس تابلو
راضیه مؤمن‌نیا
pwkara699
15
آریا برهان نوین قشم
ناهید امیردادجو
pwkara699
18
آپادانا فولاد البرز
سحر سیار کاوردی
pwkara699
19
صنایع مفتولی تاکستان
سمیرا تیمساری
pwkara699
18
گروه ارزش‌آفرینان پاسارگاد
سحرناز امین
pwkara699
19
آذر مهر طب پارسیان
مهسا محمدی
pwkara699
19
ماشین‌های اداری رادیو آماتور
امیر ملک بهرامی
pwkara699
18
هنر و تجارت ابر آبی
ویدا دارابی
pwkara699
19
مدیسا نواندیش آفرینش (مدینو)
معصومه عباس‌نیا
wbe5020
19
نوبر سبز
عفت نفر
wbe5020
15
عصر داده‌های آسیا تک
سحر عزیزی
wbe5020
17
مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان
یوسف میرزایی
wbe5020
18