اسامی قبول شدگان فروردین 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
تجارت نخبه محب
سمیرا مسیبی
pw kara647
20
تجارت نخبه محب
مجید گرجی زاده
pw kara647
20
موسسه کافه گالری داج
پروانه علیزاده
pw kara647
20
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی
محمد آقا بابائی
pw kara647
20
موسسه مشاور و مدیریت اندیشه فاخر
سمیرا واثق
pw kara648
20
پترو پالایش دهلران
پیمان مختاری
pw kara648
19
بستاب بنا
مرضیه معصومی
pw kara648
20
دوده صنعتی پارس
رویا هاشم زاده
pw kara648
20
اطفاء همیار انرژی
سید رضا حسینی کیا
pw kara648
20
اطفاء همیار انرژی
عاطفه شجری
pw kara648
20
سیلانه سبز
فاطمه روستا رفیع
pw kara648
19
سازمان صتعت و معدن تجارت
حامد ملکاء آشتیانی
pw kara648
20
سازمان صتعت و معدن تجارت
عصمت صادقی راد
pw kara648
20
ذوالفقار پلاستیک
بهاره پور علی
pw kara648
20
الوان ثابت
سیده فرشته سجادی زاویه
pw kara648
20
پلی کلینیک شماره یک تامین اجتماعی
سیده لیلا صدیقی
pw kara648
20
اسامی قبول شدگان اردیبهشت 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
اهورا مهر گستران
مسعود کرمی
pw kara649
17
ویتانا
ساناز غلامی
pw kara649
20
ثرمه ایرانیان
لیلا تبریزی
pw kara649
20
باروژ
آیدا رشیدی
pw kara649
19
سپید طیور پارس نیاک
شهناز حیدری
pw kara649
19
کیمیا اثر سلامت
مریم مرتضایی فریزهندی
pw kara649
20
نصیر لوازم
سهراب مهرعلی زاده
pw kara649
17.5
داوطلب آزاد
جمشید خالقی
pw kara649
17
البرز صنعت نیکان
معصومی قدمی
pw kara649
20
آرایه ایده های هوشمند آسیا
نازنین زهرا خمسه
pw kara649
20
مهندسی رویش نامور ارمغان کویز
ثریا محمدی
pw kara649
20
سام الکترونیک
سمیه قائد رحمتی
pw kara649
20
پیشگامان توسعه کیان
پریسا فخاری
pw kara649
19
پیشگامان توسعه کیان
بهناز رحمت آبادی
pw kara649
19
دانشگاه الزهرا
سمانه بابایی مراد
pw kara650
19
دانشگاه الزهرا
طناز رضایی
pw kara650
15.5
داوطلب آزاد
سیده سمانه حسینی
pw kara650
20
سازمان تامین اجتماعی پلی کلینیک 22 بهمن
فاطمه غزالی
pw kara650
15.5
اورانوس
فرهاد پیشیاره
pw kara650
16.5
مهندسی برق و الکترونیک کرمان تابلو
سحر ایازی روزبهانی
pw kara651
20
رادمان یدک آروند_گروه قطعات خودرو عظام
نسیم یوسفی قاسمی
pw kara651
19
کارگاه صنعتی پور میکائیل
فرزانه زارعی
pw kara651
20
آذران فضا نما
فاطمه علیزاده
pw kara651
20
جهاد دانشگاهی علامه طباطبایی
سمیه ملکی
pw kara651
20
امید پارسینا دماوند
زهرا کریمی
pw kara651
20
مهندسی صنعت و تولید جمع ساز
معصومه نوائی ندامانی
pw kara651
20
آکام سازه آسا
سمیرا نوروزی
pw kara651
20
واسپاری توسعه تعاون
زهره ابراهیمی
pw kara651
20
کشتیرانی رابین مارین
امین ایزدی نیا
pw kara651
20
پخش هجرت
پروانه جهانبخش
pw kara651
18
پخش هجرت
فرنور بابازاده
pw kara651
18
بهسازان سیمین
سحر تاجیک
pw kara652
19
پلی کلینیک دکتر مانی پاکدشت تامین اجتماعی
محمد رضا اسماعیلی قشلاق
pw kara652
19
بهاوند باراد
امیر رضا ربیعی
pw kara652
18
آزاد راه تبریز
سمیه السادات علایی
pw kara652
20
برید فناور آریان
پرهام یعقوبی
pw kara652
15
اسامی قبول شدگان خرداد 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
جناب آقای حسن آقا جانی
سمیه فتاحی آباد
pwkara653
20
آرا جهان نوین گستر اطلس
امیر نظری
pwkara653
18
آرا جهان نوین گستر اطلس
بهناز خداداد
pwkara653
18
کارخانه های صنعتی آزمایش
نوشین برزیگر
pwkara653
19
مهندسی افق صنعت
محبوبه افسری راد
pwkara653
17
تولید خودروهای ایران خودرو (آپکو)
سرور همتیان
pwkara653
19
سرمایه گذاری گروه توسعه ملی
غلامرضا سعیدیانی
pwkara653
17
تک لایه سپهر
محمد ظهیری
pwkara654
18
مبدل شیمی البرز
مریم خباز کاشان
pwkara654
19
مبدل شیمی البرز
فاطمه محتشمی
pwkara654
20
انتشارات اندیشه خوارزمی
سحر ذوالفقاری
pwkara654
17
هایکو
مهشید سوهانی
pwkara654
20
پاک آب سازان یوسفی
اعظم کاظمی مومبینی
pwkara654
17
توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان
امیر حسین محمودیان
pwkara654
17
توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان
رضوان مستعان
pwkara654
17
نوش آذر
شهرام قربانی
pwkara654
19
خیریه بهداشتی درمانی ولیعصر
طیبه لطف الهی
pwkara654
18
بیمارستان صدر
فهیمه سلیمی
pwkara654
20
هایکو
حدیث حصاری
pwkara654
20
دال گستر بیستون
نقی شیخ جونی
pwkara654
17
صنعت پخش مژده
سحر ویسی
pwkara654
19
پخش سها هلال
فاطمه زمانی
pwkara655
20
پخش سها هلال
مینا نعمت پور
pwkara655
20
ماشین سازی کوشش کاران
محمد اظهری
pwkara655
19
بیمارستان جم
فرنگ اناری
pwkara655
20
طراحی و مهندسی قطعات کرمان خودرو
رضا ناصری فرد
pwkara655
20
را ه سازی و معدنی مبین
فاطمه حسین زاده تقوایی
pwkara655
20
را ه سازی و معدنی مبین
لیلا بهزادی
pwkara655
20
فاوا حوزه مرکزی سپاه
حسین ملا حسینی
pwkara655
20
آذین خودرو
محمد ابوالحسنی
pwkara655
20
مهندسی سازه بادبند
هانیه پاکدامن
pwkara655
20
گروه صنعتی بقا بسپار
زهرا جواد زاده
pwkara655
20
مهندسین مشاور برفر زیست
سمیرا عباسی
pwkara655
20
صنایع برودتی اوگور آریا
معصومه مرادی
pwkara655
20
مهندسی و توسعه سروک آذر
مرضیه صمدی
pwkara655
20
ماهان تجهیز
سیده ساناز میر سید
pwkara655
20
نگین جان و مه
پریسا فلاح
pwkara655
20
داوطلب آزاد
سید علی نقبایی
pwkara655
20
همایون مهذب فر
سارا بقال جلیلی
pwkara655
20
هامون نایزه
حامد اربابی
pwkara655
20
اسامی قبول شدگان تیر 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
ارس خودرو دیزل (آمیکو)
منیره فلاحتی مشکانی
pwkara656
18.5
مهندسی فرا نیرو
مائده عابد رشیدی
pwkara656
18.5
مهندسی فرا نیرو
سمیه رضایی
pwkara656
18.5
مهندسی فرا نیرو
الهام کفشچی
pwkara656
18.5
مدیریت تولید برق ری
حسین موحدی پور
pwkara656
18.5
رنگین پروفیل کویر
الهام قورچیان
pwkara656
18.5
عمران اطلس ایرانیان
صادق داورزنی
pwkara656
19
پارس ام سی اس
روشنک شریفی
pwkara656
18
بیمارستان دکتر لبافی نژاد
نیلوفر روانستان
pwkara656
19.5
ماشین های تزریقی پلاستیک پولاد
الهام شکاری
pwkara656
18.5
نگین جان و مه
نیلوفر آرانی
pwkara656
18.5
میکا گروب
الهه اشراقیان
pwkara657
18.25
آرمان گستر اقتدار
پریسا شاه حسینی
pwkara657
18.25
انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران
مروارید جواهر پور
pwkara657
17.25
لوله بتنی باورس
سعیده موحدی
pwkara657
19
آروند فن پارس
یگانه حسن گلپایگانی
pwkara657
20
آبسال پالایش
مجید کاظم آبادی
pwkara657
18
سینا دارو
پوریا مقدس
pwkara657
18.5
کاوشگران ارتباط نوین یکتا
زهرا نصیری
pwkara657
19
سازه های پارچه ای دیبا
پریا فضائلی
pwkara657
18.5
سرمایه گذاری آتیه اندیشان مس
مرجان امیری مقدم
pwkara657
18
آذین خودرو
فرهاد بیات
pwkara657
19
سپیدار البرز پارس
سجاد محمدی
pwkara657
19
مسیر سبز فرادیس
زهره قاسم زاده
pwkara657
20
پترو فرهنگ
مریم مرادی
pwkara657
17.5
دارو سازی فن آوری های نوین داروئی آتیه
سعید ولی نژاد
pwkara657
19
دی کلنیک شهید سلیمانی
فاطمه طالش نژاد
pwkara658
19
هتل های بین الملی پارسیان
محمد امین بابالو
pwkara658
18
هتل های بین الملی پارسیان
زهرا محمودیان
pwkara658
18
پرتو روشن تهران
زهرا تقی زاده
pwkara658
18
رهیاب رایانه گستر
شیما گرشاسبی
pwkara658
18
رهیاب رایانه گستر
معراج حبیبی
pwkara658
18
داوطلب آزاد
حسن عبدلی
pwkara658
18
مدیریت توسعه گردشگری هتلداری هیراد
سهیلا رویتوند غیاثوند
pwkara658
19
الیاف
فاطمه مهرابی
pwkara658
18
پیمانکار اسفندیاری
مینا افضلی
pwkara658
18
مجتمع ونک پارک
ساناز حقایقی
pwkara659
19
ماشین های تزریق پلاستیک پولاد
زهرا هوشمند
pwkara659
20
صنایع غذایی گدوک فیروزکوه
سجاد مشهوری
pwkara659
15
پارسیان مکمل مهر پویا
شقایق یاوری
pwkara659
19
سرمایه گذاری ساختمانی دوان ایرانیان
زهرا سیفی
pwkara659
20
مدیریت تهران فرآیند دنا
الهه خلیلی
pwkara659
15
تولیدی خانه گستر
ناهید رضوی نژاد
pwkara659
17
تولیدی خانه گستر
محسن جانباز حقیقی
pwkara659
17
پارسیان نوین تک آسانبر پنتا
سعیده گشایی
pwkara659
18
تجهیزات مدارس ایران
حمیرا هادی اکمل
pwkara659
18
اسامی قبول شدگان مرداد 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها
علی رضا حسنی کیسمی
pwkara660
19
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها
مونا درشته
pwkara660
19
ساریاک
فرانک گودرزی
pwkara660
19
فرآوری دارویی ژلاتین حلال
محمد بنایی قلعه
pwkara660
19
پیشگامان پارس آناهید
امین فیاض
pwkara660
19
پیشگامان سازه تجارت پارس
مصطفی پورخدایی
pwkara660
19
پیشگامان سازه تجارت پارس
مرجانه قصابیان
pwkara660
18
نیما تهویه آرا
غزاله پیرایش
pwkara660
19
خدمات اول مبین
خانم بهاره جهان فردیان
pwkara660
18
بین المللی توسعه گستر هلال خاورمیانه
فاطمه قاسم زاده
pwkara660
17
سرمایه گذاری نفت قشم
محمد گودزری
pwkara660
18
سرمایه گذاری نفت قشم
مهدی حاجی عزیزی
pwkara660
18
طیور برکت
منیژه ابراهیمی
pwkara660
19
کشت و صنعت نیشکر امیر کبیر
رضا شفیعی
pwkara660
19
شیر پاستوریزه پگاه لرستان
رضا مرادی
pwkara660
19
توسعه آکام فولاد
پریسا مهری
pwkara660
18
خدمات اول مبین
آقای مبین رحیمی
pwkara660
19
تبسم آتشین جان انتشارات حوض نقره
زهرا کریمی
pwkara660
19
جوان سیر ایثار
حسین مصطفوی
pwkara660
18
پیشگامان پارس آناهید
حمیده مفتخری رستم خانی
pwkara661
20
افق تولید دارو پارس
حوریه سادات مدنی فر
pwkara661
19
کلرد آمل
سارا دادگر پناه
pwkara661
18.5
فولاد فام
اشکان اخوان بلورچیان
pwkara661
18
مدبران کوشای ایرانیان
رکسانا کاسی پور
pwkara661
19
بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام
سید آیدین خلیلی
pwkara661
20
داوطلب آزاد
محمد مهر تاج
pwkara661
18
فرنام بسپار
بهنام علیجانی
pwkara661
18
فرنام بسپار
وحید قنبری
pwkara661
17.5
فرنام بسپار
محسن پورگل محمدی
pwkara661
17
موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی
مرجان سرمست
pwkara661
18.5
پارس میکا کیش
اعظم زاهدی نژاد
pwkara661
20
زرین تجارت عرفان
حسین شهباززاده
pwkara661
20
موسسه قرض الحسنه پرستاری سخاوت
عارفه علیقلی پور
pwkara661
19
پسماند صنعت هسته ای ایران
خشایار فنایی
pwkara661
18
فرآیندهای گیاهی
مجید کریم زاده
pwkara661
20
جابون
اسلام فصیحی
pwkara662
18.5
هتل شهر (شرکت عمران تهاتر شهر)
حمیدرضا پورسلیمانی
pwkara662
17.5
عمران آذرستان
جواد مهدی پور
pwkara662
18.5
پیشروان سلامت خواه ایرانیان
سارا ناظریان
pwkara662
19
پارمیسران
نادر حلاوت
pwkara662
17.5
پارمسیران
محسن سلمان صفت
pwkara662
17.5
پویان صنعت نهاد
فائزه نظری
pwkara662
19
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران
محمد رضا نادری هیر
pwkara662
18.5
اشکان پلاستیک
صحابه آقا بابائی
pwkara662
19
اشکان پلاستیک
مینا سعداله
pwkara662
19
سیمین فرد پلاستیک
اعظم فلاوند
pwkara662
18.5
تجهیز و توسعه روماک
زینب هاشمی
pwkara662
19
پلی کلینیک تخصصی 22 بهمن
یونس قزی
pwkara662
18.5
جهان اروم ایاز
فرهاد حسین پور
pwkara662
18.5
یاس شیمی
نسترن علیپور
pwkara662
18.5
رامونا هم یار
فاطمه حیدر بختیاری
pwkara662
19
ایمن پنام راه
صدیقه الهی فر
pwkara662
19
کالا رسان بهار کیش
تایماز گودرزی
pwkara662
18.5
شهر خودرو ایرانیان فردا
نرگس فرنوش
pwkara662
19
شهر خودرو ایرانیان فردا
میلاد آقاشاهی
pwkara662
19
اسامی قبول شدگان شهریور 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سبلان تامین روانکار
سماء عبدالمحمد سقا
pwkara663
19
کارن تجارت آبکار
الهام قانعی
pwkara663
19
کیمیا سلامت فردا
زهرا چنداری
pwkara663
20
پرداخت الکترونیک سداد
علیرضا آمیز طبع
pwkara663
20
داوطلب آزاد
حامد صفری
pwkara663
18
فرش مشهد اردهال
مهدی صحبت
pwkara663
19
فرش مشهد اردهال
منا فروغی
pwkara663
19
فرش مشهد اردهال
عادله فلاحتی
pwkara663
19
فرش مشهد اردهال
مریم صبا
pwkara663
19
شکوفه بهار قائم
محمد حسن احمدنژاد
pwkara663
19
بیمارستان روانپزشکی نیایش
امین علی یاری
pwkara663
19
داده ورزی خدمات سپید تندیس
مژگان ملائی
pwkara663
19
بازرسی کیفیت و استانداری ایران
الهه کریمی
pwkara663
20
بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام
لیلا یزدانی کچوئی
pwkara663
20
رستوران پستو
کیانوش جوزایی
pwkara663
17
ماموت دیزل
ندا اسدپور
pwkara664
20
پلی کلینیک جشنواره
فاطمه منتهایی
pwkara664
19
صنایع عذایی بهپرور آریا
آزاده عطارچی تهرانی
pwkara664
19
صنایع عذایی بهپرور آریا
مهناز عدالتی علی آباد
pwkara664
18
کیمیا سلامت فردا
شهرزاد یار محمد توسلی
pwkara664
20
راک صنعت سرام
زینب انصاری شیری
pwkara664
19
راک صنعت سرام
مهدی آزادی دامداباجا
pwkara664
19
آژانس مسافرتی کاخ سپید ملل
الناز سیامی
pwkara664
18
رضا پلاستیک
فریده نجاری
pwkara664
20
مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران
الهه مظفریان
pwkara664
19
ایران لنز گستر
بیتا فلاحتگر اوشیبی
pwkara664
20
دوده صنعتی پارس
سمیه محقق نیا
pwkara664
19
پلی کلینیک جشنواره
مریم کرمی
pwkara664
19
حمل و نقل ریلی رجاء
ایمان مرادی
pwkara664
17
حمل و نقل ریلی رجاء
مجتبی بهلولی
pwkara664
18
کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر
هانیه معینی موخر
pwkara664
20
کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر
احسان الله بیات
pwkara664
20
صنایع زرهی بنی هاشم
مرتضی رازانی
pwkara664
17
داوطلب آزاد
میلاد سلیمی نیا
pwkara664
19
داروسازی شفا
اعظم نوری
pwkara664
19
دبستان پسرانه پیشاهنگ
حمیده سلامی
pwkara664
19
مشاور طراح مدیا
فروغ جاهدی
pwkara665
20
سام الکترونیک
حمید دیده بان
pwkara665
20
سام الکترونیک
فردین شاه سواری
pwkara665
20
گروه صنتعی بتا بسپار
زهرا سعادتی
pwkara665
20
گروه صنتعی بتا بسپار
نگار غفوری زاده
pwkara665
20
تهران تارک
مهیا یونسی پور
pwkara665
20
دانش بنیاد نواندیش فناوری تروند
مونا نوری مقدم
pwkara665
20
دانش بنیاد نواندیش فناوری تروند
غزاله نوری پور
pwkara665
20
مجتمع تجاری اداری رویال آدرس
وحید حاجی
pwkara665
19
داروخانه مرکزی جمالزاده
فرزانه خداپرست
pwkara665
18
داروخانه مرکزی جمالزاده
مریم مختاریان
pwkara665
20
نظم آفرینان صنعت سهند
سمیه تاران
pwkara665
18
نخ تایر رازی تاکستان
سیمین اروجی
pwkara665
17
صنایع زرهی بنی هاشم
وحید ایرانشاهی
pwkara665
18
کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان
سید هادی مهدوی
pwkara665
19
دنا آفرین فدک
حامد احمدلو
pwkara665
20
دنا آفرین فدک
امیر حسین محسنی
pwkara665
20
اسامی قبول شدگان مهر 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سایپا گام _سهامی خاص
الهه زارع
pwkara666
20
سایپا گام _سهامی خاص
مریم رحیمی
pwkara666
20
مهر نیک ستایش
مینا هرمزی
pwkara666
20
آذین جام سمنان
علی قریشی
pwkara666
20
ماشین سازی خندابی
روح الله کارگر چافی
pwkara667
19
ماشین سازی خندابی
داود قاسمی
pwkara667
19
پخش راسن درمان
مریم متولیان
pwkara667
19
صنایع غذایی مهر شهر
حمید اخلاقی
pwkara667
20
صنایع غذایی مهر شهر
فرانک رهنما
pwkara667
19
جناب آقای امینی
الناز نعمتی
pwkara667
16.5
اسپرلوس سازان رونیکا
هستی میرزا
pwkara667
20
بهپرور ارومیه
امیرارسلان صفری
pwkara667
19
پیام داهی ارتباط
مهشید ریحان صفت
pwkara667
20
دایو پارس
وحید شفیعیان
pwkara667
20
جهاد کشاورزی استان بوشهر
هدا خواجه ئی
pwkara667
18
جهاد کشاورزی استان بوشهر
پریا خسروی
pwkara667
20
صنایع غذایی مهر شهر
هادی باقری
pwkara667
20
صنایع غذایی مهر شهر
بهاره کریمی
pwkara667
20
تولیدی الکل و مواد غذایی بیدستان
اصغر صادقی نیارکی
pwkara667
17
هواپیمای پویا
مهدی نفری
pwkara668
19
هواپیمای پویا
سعید قربانی
pwkara668
17.5
پیام داهی ارتباط
لیلا عبدی
pwkara668
20
زر آب گستر فروغ
داود رمضانی
pwkara668
17.5
آزاد راه تهران تبریز
محمود تیموری
pwkara668
20
آزاد راه تهران تبریز
مریم بهمن زیایی
pwkara668
17
پرتو سرد توان
علی حقی
pwkara668
16
پرتو سرد توان
ناصرعلی کرمی
pwkara668
17
یگانه اندیش صنعت
علیرضا براری
pwkara668
20
داوطلب آزاد
آرمان رحمانی
pwkara668
18
مسکن بوستان
اعظم رئوفی
pwkara668
19
بازرگانی قهوه داران ایرانیان
پدرام ریاحی
pwkara668
19
بازرگانی قهوه داران ایرانیان
داریوش کبیری
pwkara668
18
بازرگانی قهوه داران ایرانیان
هادی میرزا آقایی
pwkara668
17
بازرگانی قهوه داران ایرانیان
علیرضاقاسمی
pwkara668
19
کاوه سلولز زرین
امیر جاهدی
pwkara669
19
کاوه سلولز زرین
حسن دیانی
pwkara669
19
بیو دارو
مجتبی فلاحی
pwkara669
19
صنایع تاریخ معاصر
زهره موسوی زاده
pwkara669
20
هوا ابزار تهران
سارا قربانی
pwkara669
20
هوا ابزار تهران
سعیده هدایتی
pwkara669
19
بیمارستان تامین اجتماعی شهریار
مهرناز محسنی ثابت
pwkara669
20
مجتمع تولید گوشت و مرغ ماهان
مسعود اسکندری
pwkara669
19
مجتمع تولید گوشت و مرغ ماهان
مجید ناظری
pwkara669
18
بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی کاشانی
مهزیار معتقدی فرد
pwkara669
19
بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی کاشانی
الهه سادات آزاد بخش
pwkara669
19
شهرداری کوهسار
اکرم گلباز
pwkara669
20
تیراژه فیلم
یوسف اسماعیلی
pwkara669
20
پیشگامان فن اندیش تهران
عبداله عابدی
pwkara669
17
پترو شیمی کیان
مهدی سلیمانی
pwkara669
19
بنیاد فرهنگی شاه چراغ
پروین آزاد
pwkara669
18
بنیاد فرهنگی شاه چراغ
فائقه پایان فر
pwkara669
19
هوا ابزار تهران
منیژه داداشعلی
pwkara669
20
اسامی قبول شدگان آبان 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
فرابرد داده های ایرانیان
نیوشا دهقان پور
pwkara670
20
مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار
ایلناز رضائی
pwkara670
19
توسعه فن آوری اطلاعات خوارزمی
میلاد کریمی
pwkara670
19.5
گروه صنایع فولاد صبح پارسیان
حسن منشی پور
pwkara670
19.5
طرح و توسعه آریا عمران پارس
معصومه سعیدی
pwkara670
18
سام الکترونیک
فاطمه عمرانی عشق آبادی
pwkara670
19
افرند الوان امین
رویا بیگدلو
pwkara670
20
توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء
فهیمه خزائی فر
pwkara671
16
اچ اند دی
علی اصغر کلهر
pwkara671
19
کارند صدر جهان
شمیلا نصیر مسلم
pwkara671
18
رنگ ورزین یشم
داود قشقایی
pwkara671
18
پرجین
فاطمه صائب
pwkara671
18
شیمی دارویی ریحانه
وحید فلاح
pwkara671
19
دانیال پترو
خدیجه جعفری پور
pwkara671
18
تولیدی سیمان فیروز کوه
حمیدرضا کتال
pwkara671
18
تولیدی سیمان فیروز کوه
حمزه احمدی نژاد
pwkara671
19
معادن صدر جهان
احمد خرسندی پور
pwkara671
17
دانشگاه آزاد اسلامی_واحد پزشکی تهران
کیوان جهانشاد
pwkara671
18
سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری ملارد
امیر حسین رسولی
pwkara671
18
بیمارستان تامین اجتماعی شهریار
رضا واحدی
pwkara671
15
توسعه معادن صدر جهان
رعنا صادق زاده
pwkara671
15
کیمیا فلز آذر
پریسا خازنی
pwkara672
19
کیمیا فلز آذر
آرزو جلیلی
pwkara672
19
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام خمینی(ع)
حمید رضا عشقی فکور
pwkara672
20
سابین تجارت آریا
حسن شاه حسینی
pwkara672
19
کامل برچسب پرند
فرشته روستایی
pwkara672
20
کامل برچسب پرند
مریم شوریده
pwkara672
20
رایان مهر دانش سنج
بهاره مختاری بلاسی
pwkara672
19
حمل و نقل بین الملی بی تا ترابر
سهند شهبازیان
pwkara672
18
گروه صنعتی فن ژنراتور
آزیتا صالحی
pwkara672
18
مهندسی درریز
مریم طغانیان
pwkara672
20
اسامی قبول شدگان آذر 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام خمینی(ع)
سید علیرضا موسوی
pwkara673
18
سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهرتهران
پریسا امیرحسینی
pwkara673
18
سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهرتهران
فاطمه نرمهینی فراهانی
pwkara673
17
یاراب ماشین
حسین خویشوند
pwkara673
17
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مریم سادات طاهری
pwkara673
16
گسترش ماناساز آبیک
مجتبی مزیکی
pwkara673
18
گسترش ماناساز آبیک
فرهاد ذوقی
pwkara673
18
آینده سازان و ایده پردازان نسل توسعه الکترونیک
مریم منصوری
pwkara673
18
داوطلب آزاد
الهام سرباز
pwkara673
17
آریا پترو گاز گلوبال کیش
فاطمه نبردی
pwkara674
20
ویتا بیوتیکس تهران
الهام تنها
pwkara674
18
ستاره سفیران آینده
شیدا رضایی
pwkara674
20
توسعه منابع آب و انرژی
خدیجه خلخالی
pwkara674
18
توسعه منابع آب و انرژی
ماه نو محمدی
pwkara674
18
کوزو توپلو کونوت انشاات
جلیل پوراسدی هیر
pwkara674
18
فناوری های پیشرفته ایران
شیما نور محمدی
pwkara674
17
فناوری های پیشرفته ایران
سپیده مقصودی
pwkara674
17
البا گاز
فائزه چراغعلی
pwkara675
20
اداره بهزیستی شهرستان تهران
مریم اخوان محمد مرادی
pwkara675
20
اداره بهزیستی شهرستان تهران
مهسا ریزوندی
pwkara675
20
هواپیمایی تابان
مینا محدث صدیق
pwkara675
16
تولیدی و صنعتی انرژی کشور
سید مجید موسوی
pwkara675
19
سپاهان همراه
حامی احمدی
pwkara675
20
سپاهان همراه
اعظم امدادی
pwkara675
19
سپاهان همراه
رضوان نوری
pwkara675
20
فردوس کاران امید
زینب مالامیری
pwkara675
19
توسعه مهندسی بام شهر
الهه سرلک
pwkara675
18
ماشین سازی شمال پیروز
مرجان نطنزی
pwkara675
19
اسپارک ماشین تول
علی یزدانی دوست
pwkara675
20
پژوهشگاه مخابرات و الکترونیک نصر
محمود رضا رجبی
pwkara675
20
پژوهشگاه مخابرات و الکترونیک نصر
فیروز آتشباری
pwkara675
20
اطلس بافت
ثریا خسروی
pwkara675
18
ماشین سازی شمال پیروز
محمد سالار حاج مظفری
pwkara675
18
مسیر سبز فرادیس
زهرا ولی زاده
pwkara675
20
عطرینه ساز زیبا
پگاه کرمانی
pwkara675
20
توسعه دیدار ایرانیان
سید میثم یاسینی
pwkara675
20
بام راه
فاطمه منصوری سپاه چال
pwkara676
17
موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو
وحید زندی
pwkara676
16
کوزوتوپلو ک.نوت انشاآت
مهدی سلوکی
pwkara676
15
بهسازان توسعه آرمان (بتا)
فرشید خلیل پور
pwkara676
15
کویین پاک
سید وصال حسینی
pwkara676
16
رستوران فلای لند
معصومه رمضان
pwkara676
17
رستوران فلای لند
پرهام فتحی
pwkara676
15
کیمیا بازرگانان آروید
کیانا باجلان
pwkara676
17
اسامی قبول شدگان دی 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
پترو پالایش مهان
نیوشا رحیم دباغ
pwkara677
17
بهاران گستر کیش
مرصاد اصغری
pwkara677
19
مهندسی بازرگانی توان الکترو سدید
فرزاد آینه بند
pwkara677
18.5
صنایع غذایی بسته بندی بین الملی روشا آمیتیس
زهرا فرجی
pwkara677
20
صنایع غذایی بسته بندی بین الملی روشا آمیتیس
احسان قاسمی
pwkara677
20
فن آوری زیستی طبیعت گرا
فریبا رستمی
pwkara678
17
فن آوری زیستی طبیعت گرا
بهاره دولت آبادی
pwkara678
17
تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو
مهسا سلیمی
pwkara678
19
مهندسین مشاور فرآیند سازان انرژی
سید سجاد طالبی سرکجه
pwkara678
19
پخش یک و یک
علی اسدالهی
pwkara678
20
تجهیز طب اپر
فاطمه قائمی
pwkara-Web5000
18
آرمان فناوری هوشمند آریا
فرزانه سبزعلیان
pwkara-Web5000
15
تناوب
ساناز ترنج
pwkara-Web5000
18
امواج دریا
شیدا خشوعی
pwkara-Web5000
19
سایپا شیشه
ناهید مهشیدی پور
pwkara-Web5000
19
مزکر فن آوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران
مبینا آجورلو
pwkara-Web5000
19
رهیاب رایانه گستر
شیماگرشاسبی
pwkara-Web5000
19
پوشش گستر قشم
مریم پورعلی اکبر
pwkara679
20
تولید صنعتی نیما ماشین
سمیرا جهانشیری
pwkara679
19
تولید صنعتی نیما ماشین
الهام جهانشیری
pwkara679
19
توسعه قوای محرکه تیوان
الهام جاویدی
pwkara679
20
بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
هنگامه سعیدی
pwkara679
20
کمیته ملی پاراالمپیک جمهوری اسلامی
حمیدرضا گیلوری
pwkara679
18
صدرا ساختمان
سمیه مظلومی
pwkara679
19
بنیاد علوم کاربردی رازی
مهسا فرزین پور
pwkara679
20
پژوهشگران آب رضوان
مهدی رضوانی
pwkara679
20
صنعتی پویا چرخ
خانم اولدوز مختارزاده
pwkara679
20
نوسازی و عمران اکباتان
زهرا جمالی
pwkara679
19
اسامی قبول شدگان بهمن 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
آزمایشگاه بهار
بهاره کاشانی
pwkara680
19
صنعت امید فنر
بهزاد حیدردوخت نظری
pwkara680
15
صنعت امید فنر
بهداد تاج الدین
pwkara680
16
کاغذ نیل
معصومه آبکتی
pwkara680
18
تضامنی علی اصغر جوانیان و شریک
حسین بابایی ساطی
pwkara680
17
تضامنی علی اصغر جوانیان و شریک
محمد علی افشار ارومیه
pwkara680
20
خدمات کومه تهران
رقیه حقی وانقی
pwkara680
17
خدمات کومه تهران
لیلا کرماجانی
pwkara680
17
مهندسی رویش نامور ارمغان کویز (روناک)
الهه محمدی
pwkara680
19
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب
فهیمه رشیدی
pwkara - Web5001
20
توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء
حدیث علیمراد مرادی
pwkara - Web5001
20
مجتمع کشت و صنعت روغن نباتی ماهیدشت کرمانشاه
زهره انوری زاده
pwkara - Web5001
20
مجتمع کشت و صنعت روغن نباتی ماهیدشت کرمانشاه
لیلا ابراهیمی
pwkara - Web5001
20
بهشت قندیل
یا سمین دهداری
pwkara - Web5001
20
تجهیزات ایمنی راهها
فاطمه رود سرابی
pwkara - Web5001
18
مهندسی فکور بین الملل تهران
زهرا بلوکی
pwkara - Web5001
20
لوله و تجهیزات سدید
محمد رضا کفایتی
pwkara - Web5001
17.5
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک
الناز عباسی
pwkara - Web5001
20
گسترش ارتباطات تالیا
منیره اسدیان
pwkara - Web5001
20
گسترش ارتباطات تالیا
ابراهیم اسلامی
pwkara - Web5001
16
رهاورد سازندگی آزادگان
مونا حسن پور
pwkara - Web5001
20
رهاورد سازندگی آزادگان
منیره توفیقیان
pwkara - Web5001
20
تولیدی و صنعتی پروزن
بهاره بذرپاچ
pwkara - Web5001
20
سازه های پارچه ای دیبا
الهه بچه نو
pwkara - Web5001
20
بیمارستان ولیعصر (عج)
مصطفی زمانی
pwkara681
18.5
پیشرو ارتباطات نوین قشم
نادیا منتظری
pwkara681
18
پارس فام پردیس بین الملل
حامد عسگریان
pwkara681
19
پارس ام سی اس
شهریار خشنود
pwkara681
19
سرمایه گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان
علیرضا چاوشی خامنه
pwkara681
19
سرمایه گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان
مجید شهبازی
pwkara681
19
پروژه ساختمانی آتریسا
الهام سادات میر اشرفها
pwkara681
17
پارا صنعت
فرزانه جنانی
pwkara681
19
پارا صنعت
لیلا نیک بخت عسگرآباد
pwkara681
18
پارس لانه
فاطمه مظفرزاده
pwkara681
19
مجتمع تجاری ادرای تفریحی سمرقند
لیلا طالانچی
pwkara681
19
سانا پرداز نارین
محمد اسمعیل زاده
pwkara681
19
ساختمانی فهاب
خاطره عظیمی لورون
pwkara681
19
کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران
مریم بذرائی
pwkara681
18
توسعه انررزی پترو الکتریک
معصومه خاکسار
pwkara681
19
مهندسین مشاور پی کاو
محمد صالح صباغ سماکوش
pwkara681
19
آراز تاو فرتاک
امین رحمانی فر
pwkara681
19
دانشگاه صنعتی شریف
اعظم فیروزپور
pwkara681
19
صنایع غذایی بهین_پروتئین رباط
لیلی نوذری
pwkara681
19
بازرگانی سرمایه گذاری مسکن
نجمه عزیزیان
pwkara681
17
گروه صنایع غذایی پاکبان
مرضیه امین رغیر
pwkara681
19
رمزینه سازان آفرینش
اکرم ستاری
pwkara681
18.5
رمزینه سازان آفرینش
نسرین ترحمی
pwkara681
18
نارین تار بافت
شقایق سرفلاح
pwkara681
19
اسامی قبول شدگان اسفند 98

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سعید عرفانی (پیمانکاری اسفندیاری)
زهرا شیرزاد
pwkara682
19
جوان استیل
فاطمه مرآتی
pwkara682
16
فولاد ماهان طوبی
فهیمه طالب لو
pwkara682
19
توف لورد ایران
هیوا فاضل شهرستانکی
pwkara682
17
توف لورد ایران
الهام یاغچی سقاخانه
pwkara682
17
کشت و صنعت فدک
حسین ترکانی
pwkara682
16
مجموعه ورزشی نیلا
زهرا دوستی ماسوله
pwkara682
20
توسعه افزار توسن
زهره بدایتی
pwkara682
19
نیلپر
سعید عسگری
pwkara682
19