اسامی قبول شدگان فروردین 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
دارو گستر باریج اسانس
مصطفی فرخی
Pwkara607
17.5
راشا پارس رایان
آزاده هادی زاده
Pwkara607
20
درمانگاه خیریه علوی زنجانیها
ایمان قرائئ
Pwkara607
20
درمانگاه خیریه علوی زنجانیها
فریبا ارکی
Pwkara607
20
پردازشگران سامان
ناهید سید محمود تبریزی
Pwkara607
20
پردازشگران سامان
مهسا سلیمانی
Pwkara607
20
راشا پارس رایان
سپیده مسعودی
Pwkara607
20
راشا پارس رایان
میلاد پویان راد
Pwkara607
17
راشا پارس رایان
شهاب تجریشی
Pwkara607
19
پستا صنعت
آزاده خسروانی
Pwkara608
17
هنرو تجارت آسام
ملیکا سولاری
Pwkara608
19
امید و سرمایه نوین
آزاده جفتانی
Pwkara608
19
امید و سرمایه نوین
مژگان سی منی
Pwkara608
19
ایلیا درمان
مارال اسکویی
Pwkara608
17
سازه های پارچه ای دیبا
مریم قاسمی
Pwkara608
18
سازه های پارچه ای دیبا
شهناز ذوالقدر
Pwkara608
17
گسترش و توسعه صنایع پرور(بهپرور ارومیه)
سارا نوروز نژاد
Pwkara608
18
راه سازان و ساختمان هنزا
محمد تقی ذوالفقاری
Pwkara608
18
داوطلب آزاد
مهدی خیریان پور
Pwkara608
20
داوطلب آزاد
محمد رجبی
Pwkara608
18
پارس نئوپال
حمید رستگار
Pwkara608
20
فرهنگی هنری روزگار طرفه
الهام سلطانی
Pwkara608
19
نیلپر
سید محمد فرنام
Pwkara608
17
نیلپر
داود شیبانی
Pwkara608
17
رینگ خودرو پارس
بهاره باهری
Pwkara608
19
رینگ خودرو پارس
فرانک حدادی
Pwkara608
18
اسامی قبول شدگان اردیبهشت 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
مرکز طبی کودکان
محمد توکلی
Pwkara609
17
توسعه اعتماد مبین
مهدی زابلی
Pwkara609
17
قطارهای مسافری و باری جوپار
حسین الماسی
Pwkara609
19
رایانمهر دانش سنج
عالیه یزدیان
Pwkara609
18
داروسازی جابربن حیان
حسن محرابی
Pwkara609
19
داروسازی جابربن حیان
اصغر بابائئ
Pwkara609
19
داروسازی جابربن حیان
مهری شکری
Pwkara609
19
مایان دیزل فولاد
راشنو بابا حسینی
Pwkara609
17
رایانمهر دانش سنج
فرانک نیلی
Pwkara610
19
شهر دارو
آرش ایمانی
Pwkara610
20
بنیاد ملی خانواده ایران
مهدی بختیاری
Pwkara610
19.5
بیمارستان خانواده ارتش
اسماعیل حیدری
Pwkara610
19
تومن ایران
فاطمه صلح میرزایی
Pwkara610
19
لوله فولادین کویر
علی محمد اسکندری
Pwkara610
19
رویای طلایی شهر
سمیه عباسیان
Pwkara610
19
بازرگانی پیشرو سیاحت
پونه فضل الهی
Pwkara610
19
تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت
علی عابدین فرد
Pwkara610
20
سام الکترونیک
سمیه عموزاده نوری
Pwkara610
18
سام الکترونیک
نرگس طیمزی
Pwkara610
18
عمران شهر جدید پردیس
کیانا سادات هاشمی
Pwkara610
18
پیشتازان توسعه پژواک
هادی مزینانی
Pwkara610
20
فولاد امیر کبیر
مینا دانشور
Pwkara610
19
آتیه زیبا کنار
فاطمه محمدی
Pwkara610
19
آبسال پالایش
هرمز احمدوند
Pwkara610
19
مرکز طراحی مهندسی نگین
عباس قهرمانی
Pwkara610
20
ایده های تجارت هوشمند سیمرغ
هما ابراهیمی
Pwkara610
20
بیمارستان روانپزشکی نیایش
عاطفه عشقی
Pwkara610
19
بیمارستان کیان
نوید نوری
Pwkara610
20
بیمارستان کیان
رحمت الله سرلک
Pwkara610
20
بام راه
مریم منصور رضایی
Pwkara611
18
ساینار پاسارگاد
سینا چمن پیرا
Pwkara611
18
ساینار پاسارگاد
مهدی آجربندی
Pwkara611
18
مدیا پردازش
زهره عیوض پور
Pwkara611
18
هتل آپارتمان وزراء
مهسا روزه مریم
Pwkara611
18
سلامت الکترونیک نسیم
سمانه رمضانی خلفلو
Pwkara611
18
سروش طراوت طبیعت
احسان باغی مقدم
Pwkara611
10
مبین وان کیش
رسول عبدوس
Pwkara611
18
پیمکار باهر
سالار رئیسی الساداتی
Pwkara611
18
سروش طراوت طبیعت
مهدیه حیدری
Pwkara611
18
گسترش صنایع و معادن ماهان
شیوا فکوری
Pwkara611
18
فولاد فام
الیناز نیکان مهر
Pwkara611
18
هوشمند اول بهشتی (هاب)
ناهید تابانی
Pwkara611
18
سیلانه سبز
عطیه خرمشاهی
Pwkara611
18
حریر پردیس شهریار
زهرا شیری
Pwkara611
18
اکسیر کادوس
طاهره رحمتی
Pwkara611
18
اکسیر کادوس
سیما زاد پور
Pwkara611
18
ساتراپ فلز ایرانیان
کریم دلیر
Pwkara611
18
اسامی قبول شدگان خرداد 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
مدیا پردازش
مینا نقوی
Pwkara612
18
فولاد فام
پانته آ عبدالحسینی
Pwkara612
18
بهپرداز جهان
معصومه دارستانی فراهانی
Pwkara612
20
پرتو انرژی خلیج فارس
نسرین میقانی
Pwkara612
16
جهان کریستال
نرگس ایمانی
Pwkara612
17
مارال فروز
تیانا شریعت پناهی
Pwkara612
18
ساتراپ فلز ایرانیان
محسن رشیدی
Pwkara612
16
سبلان درب مهر
سالار پور فلاح
Pwkara612
18
تهران بوران
نسترن نظامی
Pwkara613
19
بیمه میهن
مریم احدی
Pwkara613
20
بیمه میهن
فاطمه قراعی
Pwkara613
18
افق تجارت شاهین
نیلوفر الوند
Pwkara613
20
پلاتین ایران
مهناز ریئسی
Pwkara613
20
سل تک فارمد
مهرداد گودرزی
Pwkara613
20
تک لاد
مهسا رحمانی
Pwkara613
20
توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی
فرشته بابایی لولتی
Pwkara613
20
بازرگانی ساطی رود
کوروش ترک پریدری
Pwkara613
20
سخت ابزار پارس
حمید قاسم زاده
Pwkara613
18
چابک چاپ
بهاره ناصر بخت
Pwkara613
19
مارال فروز گلستان
تهمینه فرجی
Pwkara613
19
ارزن هواسازی پارسیان
مرجان عباسی
Pwkara613
19
ارزن هواسازی پارسیان
معصومه پیشگاهی
Pwkara613
20
دفتر طراحی مهندسی نگین
محمود صیدی
Pwkara613
19
کارا پیام
بتول مصطفی خواه
Pwkara613
20
مسیر سبز فرادیس
ساناز حسین پور
Pwkara614
19
دنون لبنی پارس
آیلین کیانی
Pwkara614
17
دنون لبنی پارس
آذین کیانی
Pwkara614
17
زرین مهد شیمی
زهره نجومی
Pwkara614
19
شهرداری منطقه 5
سجاد سلیمانی
Pwkara614
18
شهرداری منطقه 5
پوریا گل احمدی
Pwkara614
18
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان
اعظم حسنی کروائی
Pwkara614
17
شیمی در سلف
غزل ابراهیمی راد
Pwkara614
20
شیمی در سلف
سیده محبوبه میر ساداتی
Pwkara614
20
مهتاب سیر جم
سهیل رفیعی دیزجی
Pwkara614
19
مهتاب سیر جم
محمد سعیدی
Pwkara614
19
چاپ پژوهش
معصومه السادات سجادی
pwkara614
20
اسامی قبول شدگان تیر 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
کاوه یوسفی
Pwkara615
18
جناب آقای فرید افتخاری
زینب موسوی طیبی
Pwkara615
19
جناب آقای فرید افتخاری
فاطمه زارع
Pwkara615
19
مجتمع تجاری و اداری سعدی
منصوره بلوکی
Pwkara615
19
داوطلب آزاد
صدیقه جوادی باران
Pwkara615
17
عالیفرد
فائزه سراج
Pwkara615
19
فنون آزمایشگاهی
گلچین شفیعیان
Pwkara615
19
آریان نگین ارگ
سجاد فتحی
Pwkara615
17
پرسو الکترونیک رادمهر
فاطمه مینائی
Pwkara615
19
پرسو الکترونیک رادمهر
نوشین مقدم
Pwkara615
19
ایده نوین تجارت روماک
سپیده محمد نژاد مهدوی
Pwkara615
18
تولید و صنعتی آژینه
نفیسه نفیسی نژاد
Pwkara615
19
تولید و صنعتی آژینه
سمانه صفری
Pwkara615
19
عطرینه سازیبا
بهاره روغنی
Pwkara615
19
پترو فرهنگ
مرجان شاه محمدی
Pwkara615
19
پترو فرهنگ
سلیمه صهبا
Pwkara615
19
سرمایه گزاری گروه توسعه ملی
جمیله تاج گر
Pwkara615
17
سازندگی انصار
علیرضا فتح اله زاده
Pwkara616
20
داریا شیمی آرا
سیمین سعیدیان
Pwkara616
20
دنیای فلز کاسپین
گلی اسرار قادرلو
Pwkara616
20
دنیای فلز کاسپین
روح الله حیدرپور
Pwkara616
20
مهاب گستر دنا
پرهام ضیائی
Pwkara616
19
مهندسی و توسعه سروک آذر
شهرام حیدر نژاد
Pwkara616
20
خدمات مشاوره ای حامی ایرانیان
حسن آقایانی سرکانی
Pwkara616
18
خدمات مشاوره ای حامی ایرانیان
مینا عبادی
Pwkara616
18
سیمان ساوه
آرین خلج
Pwkara616
20
سام سرویس
سید حجت الله ریئسی
Pwkara616
20
تندر پیک فاخر ایرانیان
فرشته مقدسی
Pwkara616
20
سازه های پارچه ای دیبا
مریم قاسمی
Pwkara616
19
سازه های پارچه ای دیبا
حسین قلی پور
Pwkara616
18
پیشرو تجارت خاور و باختر
دانیال بختیاری
Pwkara616
18
آوای فناوری اطلاعات سلامت
سیده مهدیه صدر زاده
Pwkara616
20
دانشگاه شاهد
حسن گلیج پشته
Pwkara617
18
دانشگاه شاهد
علیرضا جدیدی
Pwkara617
18.5
دانشگاه مذاهب اسلامی
محمد آقاجانی
Pwkara617
19
خدمات هلیکوپتری نوید
الهه یاوری
Pwkara617
18
اسپرلوس سازان رونیکا
ونوس صارمی
Pwkara617
18.5
مهندسین مشاور صنایع اتومبیل
زهره جعفر خان
Pwkara617
18
سازمان حسابرسی
محمد کرم زاده
Pwkara617
19.5
ایران دلکو
بابک کریمی
Pwkara617
18.5
ایران دلکو
حسام الدین حیدری
Pwkara617
18.5
آیکان _نماد مشاوران ارتباط دنیا
فاطمه جمشیدی
Pwkara617
19
آیکان _نماد مشاوران ارتباط دنیا
هستی نیک بین
Pwkara617
18.5
دایو پارس
عماد جباری فرسنگی
Pwkara617
19.5
کاسپین شیر کادوس
سحر بردبار
Pwkara617
18.5
(گروه تخصصی نوح (ع
محمدرضا کاظمی
Pwkara617
18.5
اندیشه نگار آفاق
مهدی عباس تبار
Pwkara617
18.5
اندیشه نگار آفاق
محسن ازلی شیشوان
Pwkara617
19.5
ترمه ایرانیان
ابراهیم سلطانی
Pwkara617
19
(گروه تخصصی نوح (ع
سید مهدی حسینی وفا
Pwkara617
18.5
خبرگزاری دانشجو
مصطفی قمری
Pwkara617
18

اسامی قبول شدگان مرداد 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
پیشرو نصر محق
محمد مهدی خسروی
Pwkara618
19
جنا ب آقای مرتضی حدادی
سحر جوادی
Pwkara618
18
تامین ماسه ریخته گری
حدیثه سعیدی فر
Pwkara618
18
گروه صنعتی جهان چرم
میترا سادات لاهیجانی
Pwkara618
18
گروه تولیدی صنعتی پرتو
فاطمه رمضانی
Pwkara618
18
متن آرای تهران
حسین کلامی
Pwkara618
18
موسسه فرهنگی ورزشی نگین غرب
شبنم حاجت پور
Pwkara618
18
وزارت کشور
عباس نصرتی
Pwkara618
18
شهران سازه
پریدخت صلاحی
Pwkara619
20
نوآوران برق آریا
سهیلا خرمی
Pwkara619
18
داوطلب آزاد
فاطمه بیاتی بی باک
Pwkara619
19
اکتوورکو
غزاله زنده علی
Pwkara619
19
نانو دارو پژوهان پردیس
مهرانگیز عبادتی
Pwkara619
18
جناب آقا ی یعقوبی
ژیلا دولت شاهی
Pwkara619
20
ایران آوند فر
حسین کریمی
Pwkara619
20
البرز شیمی آسیا
آمنه شفیعی زرگر
Pwkara619
19
البرز شیمی آسیا
افسانه اویسی
Pwkara619
19
داوطلب آزاد
شیرین طباطبا ئی فر
Pwkara619
20
توسعه انرژی پاد کیش
مهدی سلیمانی
Pwkara619
20
توسعه انرژی پاد کیش
نجفعلی اکبری
Pwkara619
20
پترو نرم افزار شریف
عباس عبادی
Pwkara619
19
فناوری بن یاخته های رویان
مریم رضایی
Pwkara620
19
فناوری بن یاخته های رویان
محسن یعقوبی
Pwkara620
16.5
سام سرویس
آیدا پیکانی
Pwkara620
18.5
پلی کلینیک تخصصی جشنواره
اسمائیل یار محمدی
Pwkara620
19
یاتاقان بوش ایران
علی انصاری
Pwkara620
18
پارس ست
محمدرضا حسین خانی
Pwkara620
20
شورای حل اختلاف کل استان البرز
فرزانه فرح بخش
Pwkara620
19
شورای حل اختلاف کل استان البرز
فاطمه اوجانی
Pwkara620
19
مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک
مریم جعفری
Pwkara620
20
مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک
سید جواد حبیب زاده
Pwkara620
19
کشت و صنعت امام خمینی
علی پرواسی
Pwkara620
18.5
کشت و صنعت امام خمینی
سید درویشعلی خواستار
Pwkara620
18.5
اکبریه
سمانه شریفلو
Pwkara620
20
TWT Persia
فاطمه سلیمانی
Pwkara620
19
پارس تابلو صنعت
سیما کوهستانی
Pwkara620
19
هواپیمایی آتا
راشین مهین اکبرزاده
Pwkara620
18
هواپیمایی آتا
احمد مزیکی
Pwkara620
18
هواپیمایی آتا
محمد حسین احمدی
Pwkara620
18
هفت هنر سپید
مهدیه آقا جعفری
Pwkara620
20
قیر هرمز پارس
لیلا سیف عسگری
Pwkara620
18
دنیای قطعات پارتیان صنعت بم
منوچهر کریمی
Pwkara620
19
مهندسین مشاور کاوشکران
محمد ملا جعفر
Pwkara620
17
بولر
 
Pwkara620
20
بیمارستان روانپزشکی صدر
حمید مالوند
Pwkara620
19
فناوری بن یاخته های رویان
مریم میرزائی
Pwkara621
18
زیست دارو دانش
مهرنوش مرتضی قالهری
Pwkara621
19
باتاب کارا
خشایار خلیلی
Pwkara621
15.5
گردشگری تیکا
حمیرا خسرو بیگی
Pwkara621
18.5
بیمارستان شهید دکتر لواسانی
سعید غلامی
Pwkara621
19
بیمارستان شهید دکتر لواسانی
نادیا نجفی زاده
Pwkara621
19
کلینیک شهید دستغیب قرچک
نیره جعفری
Pwkara621
18
کلینیک شهید دستغیب قرچک
مهناز محمدی رستمی
Pwkara621
17
مهندسی برق و الکترونیک مهار سیستم
احسان کاکاوند
Pwkara621
18
کارخانجات جامعه
فرشاد صبحایی روی
Pwkara621
16.5
اداره بازار افزایی
آزاده قلعه
Pwkara621
19.5

اسامی قبول شدگان شهریور 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
چترا طلیعه صنعت
مرضیه پیر زاده
Pwkara622
18
مهندسی برق و الکترونیک کرمان تابلو
زهرا گودرزی
Pwkara622
18
بهزیستی دولت آباد
منصور وکیلی
Pwkara622
18
مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر
محمد آزاد دهقان
Pwkara622
16
ایران گروپ اف سورویورز
نگین عبدالهی
Pwkara622
18
پیشگامان فن اندیش تهران
خسرو شهبازی
Pwkara622
15
حلما گستر خاورمیانه
مونا قاسمی معبود
Pwkara622
18
الی گشت
حمید رضا بامیان
Pwkara622
18
مهندسی فرا نیرو
سمیه رضایی
Pwkara622
15
ایمن شیشه سپهر
مژگان حقیقی
Pwkara622
17
TWT Persia
پریسا زینلی
Pwkara622
18
آریا پترو گاز گلوبال کیش
هلیا پور کاظمی
Pwkara622
18
نوین چرم
فاطمه شهبازی
Pwkara624
20
ساختمانی بانک ملت
نسرین عمرانی
Pwkara624
20
داوطلب آزاد
سهیل عبدی
Pwkara624
20
مهر نگار آزما
مهسا صفری
Pwkara624
20
تکوین الکترونیک
امیرحسین حاجی طالب
Pwkara624
20
تولید مواد اولیه دارو پخش
مهناز ذوالفقاریان
Pwkara624
20
آلومینیوم مات آریا
فاطمه دوست لو
Pwkara624
20
مهندسین مشاور کاوشکران
محسن جعفری
Pwkara624
20
داروسازی فارما شیمی
شهلا عبدلی
Pwkara624
20
مواد غذایی شکلی
الهام رضی زاده لطفی
Pwkara624
20
اطلس سرام البرز
عباس صمصامی
Pwkara624
20
کشت و صنعت امام خمینی
داریوش فرجی
Pwkara624
20

اسامی قبول شدگان مهر 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
کریت عمران
زینب پناهان قزوینی
Pwkara625
18.5
مهندسی تارا طرح
علیرضا پور ابراهیمی
Pwkara625
17.5
مهندسی و ساخت نیروگاه های اتمی
افشین رحیمیان کندری
Pwkara625
17.5
پخش پلاستیک گنجی
حمید گنجی ارجنکی
Pwkara625
17.5
پخش پلاستیک گنجی
قاسم باقری
Pwkara625
18.5
سپهر نت ایرانیان
فریناز رضایی قلعه
Pwkara625
17.5
رستوران بونو
زینب رضایی
Pwkara625
17.5
هفت هنر سفید
الهام عارفی فر
Pwkara625
19
ایرانیان فناور پارس
وحید رجبی
Pwkara625
17
بین الملی توسعه گستر هلال خاورمیانه
سید مهدی محمودی
Pwkara625
20
مدیران همراه آداک
امیر حسین اسکندریان
Pwkara625
17.5
مدیران همراه آداک
سیده زهرا محبوبیان
Pwkara625
17.5
افرند الوان امین
سپیده کاظمی
Pwkara626
18.5
تامین اجتماعی شعبه 5 تهران
هومن تقی پور
Pwkara626
18.5
تامین اجتماعی شعبه 5 تهران
فاطمه قادری
Pwkara626
20
ایرانیان فناور پارس
مینا ژیانی
Pwkara626
20
سازه پویش
اعظم ساریخانی قلعه باباخانی
Pwkara626
18.5
ساختمانی دی_کارگاه ایستگاه مترو
فرزانه شماعی
Pwkara626
18.5
بین الملی توسعه گستر هلال خاورمیانه
اکرم عنبرستانی
Pwkara626
18.5
بین الملی توسعه گستر هلال خاورمیانه
اسحاق بهمنی
Pwkara626
18.5
فاراتل
معصومه حیدر پور
Pwkara626
19
تکوین الکترونیک
ریحانه مهر بخش
Pwkara626
18.5
بازرگانی درستکار
احسان بیگ رضایی جیحون آبادی
Pwkara626
18.5
تیپاکس اکسپرس پارس
مینو نجفی
Pwkara627
18.5
تیپاکس اکسپرس پارس
شهرام محمودی
Pwkara627
18.5
موسسه نورمبین هادی
محسن مروتی
Pwkara627
18.5
مهندسی درریز
رویا توتونچی
Pwkara627
18.5
راه ساختمان مرنتاک
سارا برهان زهی
Pwkara627
18.5
سرمایه گذاری ارشک
زهرا فرجی
Pwkara628
16.5
سرمایه گذاری ارشک
محدثه گل علی
Pwkara628
16.5
شعبه 19سازمان تامین اجتماعی
صدیقه علی عراقی
Pwkara628
18
لابراتورهای داروهای گیاهی طبیعت زنده
مژده ثقفی
Pwkara628
18
ویتا بیوتیکس تهران
تینا جمشیدی پویا
Pwkara628
19
رایان نت پرداز دانا
مینا طهماسبی
Pwkara628
16.5
سپهر دریا گیتی
فاطمه ذبیحی
Pwkara628
17
خدمات و تجاری بم خودرو
میلاد فرغداری
Pwkara628
17
سرمایه گذاری سایه گستر سرمایه
حسین زارعی
Pwkara628
19
مهندسی گرانسا پارس
زهرا عرب عامری
Pwkara628
18.5
ایران پژوهش
ابراهیم نعمت پور
Pwkara628
18
نار ایران
اشکان نیکوکار
Pwkara628
18

اسامی قبول شدگان آبان 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
املاک مستغلات تامین اجتماعی
عابد میری
Pwkara629
18
کارخانه افرا شیر باختر
الهام رمضانپور
Pwkara629
18
کارخانه افرا شیر باختر
فرامرز جوادی
Pwkara629
18
مصباح پخش فجر گنبد
شهناز اقبال
Pwkara629
18
مصباح پخش فجر گنبد
شیدا اقبال
Pwkara629
18
تامین سرمایه امین
سعیده قرچلوئی
Pwkara629
18
تامین سرمایه امین
نینا اکار
Pwkara629
18
مهندسین مشاور شار سازه طوس
تارا دوستی آزاد
Pwkara629
18
بهاوند باراد
فاطمه نعمت زاده
Pwkara629
18
نسیم سلامت پاسارگاد
ساناز گوهری
Pwkara629
18
شعبه 19سازمان تامین اجتماعی
نیلوفر کوکلان
Pwkara630
18
فرا طرح آرین بنا
فائزه مقیسه
Pwkara630
18
بیمارستان جم
محبوبه علی پور
Pwkara630
19
مایان دیزل_مایان دیزل
آزاده نصرتی راد
Pwkara630
19
پرنیک صنعت باتیس
جانانه قمی
Pwkara630
18
پرنیک صنعت باتیس
محیا یحیایی فر
Pwkara630
18
اکسیرد
نرگس رضائی
Pwkara630
18
بیمارستان جم
فاطمه غلامی
Pwkara631
19
پخش مدیران کوشای ایرانیان
منصوره آل اسحاق
Pwkara631
17
داهی بنداد
سعید سلمانی
Pwkara631
17
خدمات هلیکوپتری نوید
لیلا آهنگری
Pwkara631
19
پیله
زهرا رحمانی
Pwkara631
19
فرهنگستان زبان و ادب فارسی
فاطمه حیدری جشوقانی
Pwkara631
19
نان آوران سبوس
کامیار رزقی
Pwkara631
19
آوندفر
حسین ملوک زاده
Pwkara631
18
انتشارات خیلی سبز
نسرین یحیائی
Pwkara632
19
تولیدی بازرگانی نیلپر
میلاد جلالوند
Pwkara632
19
گالری تارونا
پریسا امینی
Pwkara632
19
کشت و صنعت ملارد
مانا میرزاده
Pwkara632
19
کشت و صنعت ملارد
سمیرا کاظمی
Pwkara632
19
بیمارستان روانپزشکی نیایش
سیده ملکیا شفیعیان
Pwkara632
19
پویا چرخ
خدیجه صداقتیان زاد
Pwkara632
19
نقش رنگ خجستگان
معصومه نعمت زاده
Pwkara632
20
بیمارستان سجاد
نونا نیکخواه
Pwkara632
19
روزنامه هدف و اقتصاد
مینا علی محمدی
Pwkara632
19
کشت و صنعت ملارد
علی داخم
Pwkara632
18

اسامی قبول شدگان آذر 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
نان آوران سبوس
سمیه مرادیان
Pwkara633
18.5
گروه بازرگانی آریانا پارس راژمان
سمیه تسبیحی
Pwkara633
18.5
لوله و ماشین سازی ایران
علی معصومی
Pwkara633
18.5
پلاستیک ماشین الوان
فاطمه قهرمانی
Pwkara633
18.5
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران
هدا طهماسبی
Pwkara633
18.5
کارگزاری مهر اقتصاد ایرانیان
علی پرور
Pwkara633
18.5
یکران وزین آریا
مریم کربلایی نظر
Pwkara633
18.5
شهرداری محمد شهر
فاطمه عبدی
Pwkara633
18.5
مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون 3
حشمت الله کوراوند
Pwkara633
18.5
نمایندگی بیمه آرامش امید دانا
سمیه عصاری
Pwkara633
18.5
پوشش فام
حمیده سمنانی
Pwkara633
18.5
واگن سازی تهران
الهام نجفی
Pwkara633
18.5
پخش کاسپین
الهام سادات عبدالحسین
Pwkara633
18.5
مهندسان و مشاور هشتاک
آرزو قلی نژاد
Pwkara633
18.5
الکترونیک
مرجان مریدی
Pwkara634
19
ذوب آهن سپهر شرقی
مجید صادقی
Pwkara634
20
توسعه منابع انسانی و خدمات فنی مهندسی مدبر
جمشید کلهر
Pwkara634
19
داروخانه نصرت
الناز کروسی
Pwkara634
20
سازمان آموزش فنی و حرفه ای مرکز تربیت بدنی
مهوش امینی
Pwkara634
18
ایران پتک
محمد سعیدی
Pwkara634
19
گسترش کاتالیست ایرانیان
علی رحیم زاده
Pwkara634
19
گسترش کاتالیست ایرانیان
مهدی علی اقدم
Pwkara634
19
بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام
محمد چنانه
Pwkara634
19
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران
مهدیه محمد صادق
Pwkara635
20
بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام
صدیقه نعمتی آلاشتی
Pwkara635
20
پردیس ژن
فاطمه امامی
Pwkara635
20
پلی کلینیک فوق تخصصی شهید فلاحی
مرتضی ایزد پناه
Pwkara635
19.5
فروشگاه خانه فرهنگ ایرانیان
بهار رضازاده
Pwkara635
18
سام الکترونیک
نرگس نریمانی
Pwkara635
19
مهندسی آهن پیشگان
شیوا فاتحی
Pwkara635
18
بیمارستان توس
محبوبه یاوری
Pwkara635
18
کیمیا اثر سلامت
رویا مهدی خواه
Pwkara635
18

اسامی قبول شدگان دی 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
شیمیایی رازی
محمد حسین خانبابائی
pwkara636
20
شیمیایی رازی
سجاد رضازاده مقدم
pwkara636
20
گسترش صنایع بهپرور
سارا محبی فرد
pwkara636
20
عمران شهر جدید پرند
عمران قلی زاده
pwkara636
20
رنگین پروفیل کویر
مهتاب صدیقی
pwkara636
20
رنگین پروفیل کویر
محمد رضا عرب سالاری
pwkara636
20
شکلات آچاچی
مریم گروسی
pwkara637
19
برگ سیب سبز
فاطمه کاکاوند
pwkara637
19
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
روح اله بقائی
pwkara637
19
انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
محمد مطلبی
pwkara637
19
مدیریت ساخت تجارت
امیر حسین افلاکی
pwkara637
20
مرکز مطالعات راهبردی (پایانه های داده ای نوین)
حسین پازشگر
pwkara637
19
هتل جهان
فائزه اصلانی
pwkara637
19
زرین مهد شیمی
فاطمه برنو
pwkara637
20
پلیمر پاک پرند زاهدان
بی بی فاطمه حسینی طباطبایی
pwkara637
20
اکتشاف توسعه و تولید پاسارگاد
سارا خدایی
pwkara637
20
خدمات کومه تهران
نازنین سرآمد
pwkara637
20
خدمات کومه تهران
ناهید مجرد صومعه
pwkara637
20
دانشگاه آزاد اسلامی
مریم مرادی
pwkara637
20
دانشگاه آزاد اسلامی
سپیده رضاوند
pwkara637
20
بانک ملت
سارا ارزجانی
pwkara637
19
پالایش گاز یادآوران خلیج فارس
علی اکبر وفائی سفتی
pwkara637
19
سایپا سیتروئن
محمد رضا آزادبری
pwkara638
19
سازمان حسابرسی
محمد کرم زاده
pwkara638
19
بنیاد کرامت رضوی
وحید بهرامی
pwkara638
18
بین الملی پترو فرا ساحل نیام کیش
میر امید رضویان
pwkara638
18
بین الملی پترو فرا ساحل نیام کیش
محمد مهدی فر
pwkara638
18
انتشارات علمی و فرهنگی
نرگس اسبوچین
pwkara638
20
یاران کارآمد تات ایرانیان
مهدی گل محمدی
pwkara638
19
پیمان توان جوان
معصومه سلگی
pwkara638
20
بیمارستان بوعلی
سحر معظمی
pwkara638
19
تجهیز طب اپر
الهه سینا
pwkara638
20
تجهیز طب اپر
آتوسا نویدی
pwkara638
20
دایو پارس
زهره قاسمی
pwkara638
19
سازمان تولید اسکناس مسکوک بانک مرکزی
یاسر ترابی
pwkara639
20
لبنیات کالبر
عباس اسمائیلی
pwkara639
18
نگین چوب قائم
ناصر داورزنی
pwkara639
20
نگین چوب قائم
حسن ایمانی کنزق
pwkara639
20
مدیا رهیار خودرو
مهدی بدره
pwkara639
18

اسامی قبول شدگان بهمن 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
یاران کارآمد تات ایرانیان
نسرین احساس
pwkara640
20
صنعتی و بازرگانی صنام
مرضیه تاجیک
pwkara640
20
پرند پلاستیک پارس
شیدا شاه آبادی
pwkara640
20
تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو(آپکو)
سید مجتبی جعفری
pwkara640
20
داوطلب آزاد
ندا مریخی
pwkara640
20
طراحی مهندسی فرانگر صنعت
فاطمه لک
pwkara640
20
مقره سازی ایران
عرفان سعادتمندی
pwkara640
20
صابرین کیش
مجید فیروزمندی بند پی
pwkara640
20
عمران آذرستان
مهشید یوسف
pwkara640
20
نیک پایا کارن فارمد
وحید مهبودی
pwkara641
19
توسعه صنعت لاوان
افسانه حصاری
pwkara641
20
تامین اجتماعی پلی کلینیک فداییان اسلام
محمد صالح ملک زاده
pwkara641
18
فرآورده های تزریقی و دارویی ایران
نرگس شعبانی
pwkara641
18
طب نوین
طیبه ترابی الموتی
pwkara641
15
تناوب
حسین عرب
pwkara641
17
عمران آذرستان
آرزو روشنی
pwkara641
19
داوطلب آزاد
مهدی جعفری
pwkara641
19
درمانگاه آزادی
محبوبه محمدی
pwkara641
16
کویین پاک
حسن طهماسبی
pwkara642
20
کویین پاک
نجف عابدی
pwkara642
20
فولاد امیر کبیر خزر
سمیه فاتحی
pwkara642
19
درمانگاه آزادی
نرگس مرادیان
pwkara642
19
نیرو خودرو آسیا
سید نیما ساداتی
pwkara642
19
فولاد سیرجان ایرانیان
سمیه یزدان پناه
pwkara642
19
فروشگاه راد پروتئین
سمیرا شیخ الاسلامی
pwkara642
20
فروشگاه راد پروتئین
فرزانه عبدالمالکی
pwkara642
19
معدن جویان فولاد آریا
مهدی ادبی اردکانی
pwkara642
19
فولاد امیر کبیر خزر
اردلان صادق حسنی
pwkara642
19
مهرام
فرزانه امیری
pwkara642
19
مهندسی تارا طرح
پروین هم نبرد
pwkara643
20
مرکز ملی ذخایر ژنتیکی زیستی ایران
داود دودانگه
pwkara643
20
بازرگانی علی عراقی
حمید مرادی نیازاغه
pwkara643
20
پارس سلولز
شیوا خرقانی
pwkara643
20
صنایع شیلاتی بریس
الهه یاسینی
pwkara643
20
نیرو سازه پرند
فهیمه فولادی
pwkara643
20

اسامی قبول شدگان اسفند 97

سازمان / شرکت
نام و نام خانوادگی
دوره آموزشی
نمرات
ایساکو کیش
نسترن غلامحسین
pwkara643
20
روزنامه دنیای اقتصاد
نرگس غفاری
pwkara643
20
فریر آسا طب
پریسا قاسم پور
pwkara643
20
بیمارستان آریا
آرش صادقی
pwkara643
20
کیترینگ بایا
فرید امغانی
pwkara643
20
بورکهارد کامپرشن تهران
آقای آرتین سوادیانس
pwkara644
20
لوله فولادین کویر
پرستو افشارنیا
pwkara644
20
لوله فولادین کویر
زهرا ربیعی ابیانه
pwkara644
20
سیمان ایلام
مرجان اسلامی هرسینی
pwkara644
20